Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowejW dniu 25 lutego 2016r. odbył się w naszej szkole turniej o Mistrzostwo Szkoły w piłce siatkowej, którego głównym organizatorem był nauczyciel wychowania fizycznego Pan Grzegorz Cecelski.

Końcowa klasyfikacja:

  • I miejsce - klasa IV TI
  • II miejsce - klasa III TB/TO
  • III miejsce - klasa III TE

Klasa IV TI będzie reprezentowała Zespół Szkół Nr 1 w Międzyszkolnym Klasowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia!!!