Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W piątek 18 marca 2016 roku w Państwowej Szkole Muzycznej w Mławie odbyła się Jubileuszowa Mławska Gala Wolontariatu. Instytucja wolontariatu działającego w Mławie przy MOPS obchodziła swoje 10-lecie.

 

Podobnie jak w latach poprzednich podczas imprezy poznaliśmy pięciu najbardziej zaangażowanych i aktywnych wolontariuszy, którzy otrzymali tytuł ?NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH? oraz wolontariuszy współpracujących na co dzień z MOPS-em. Z naszej szkoły dyplomy za wspieranie idei  i pracę w wolontariacie otrzymało 11 wolontariuszy: Dagmara Witkowska, Weronika Pisarska, Izabela Kwiatkowska, Angelika Zaborowska, Natalia Sobieska, Paulina Maciak, Sylwia Szczepańska, Karolina Szydłowska, Dominika Sarbiewska, Aneta Sadowska i Kamila Kurek.

Zostały przyznane również trzy wyróżnienia, wśród których znalazła się uczennica ZS Nr 1 - Magdalena Kosek - wolontariuszka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie od 3 lat. Brała udział w każdej zbiórce żywności. Prezentując jej dokonania, podkreślono, że dzięki jej ofiarności osobom korzystającym z pomocy żyje się łatwiej i piękniej. Wyróżnieni oprócz dyplomów otrzymali specjalne upominki.

Już po raz trzeci nasza szkoła została uhonorowana dyplomami za udział w akcji zbiórki karmy dla zwierząt na rzecz schronisk pod hasłem ?SZKOŁA PRZYJAZNA DLA ZWIERZAKA?.

V Mławska Gala Wolontariatu była również okazją do nagrodzenia instytucji i firm zaangażowanych w rozwój wolontariatu w Mławie. Naszej szkole za zaangażowanie w działalność wolontarystyczną została wręczona statuetka ?Przyjaciel Wolontariatu?, którą odebrała Pani Joanna Zadrożna. Ponadto uhonorowano dyplomami szkolnego koordynatora ? Panią Joannę Zadrożną i Panią Alicję Stando.

Podczas Gali nie zabrakło też występów artystycznych i pokazu sportowego. Wystąpili m.in. wokalista Mariusz Czaplicki, wolontariusz i członek grupy ?Zakręceni Pozytywnie?. Poza tym na scenie pojawili się tancerze grupy tanecznej z Miejskiego Domu Kultury w Mławie oraz zawodnicy grupy z Mławskiego Centrum Sportów Walki - sekcji teakwondo.

Wszystkim wolontariuszom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie!!!