Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

9 kwietnia o godzinie 10:00 w naszej szkole odbyły się kwalifikacje do mławskiego turnieju w Counter-Strike:Global Offensive. O godzinie 9:30 odbyło się losowanie grup i wstępne przygotowania. Rozgrywkę można było obejrzeć także na korytarzu szkolnym, na wcześniej przygotowanym telewizorze. Pierwsze miejsce zajęła klasa II Technikum Informatycznego w składzie: Kapitan- Krystian Fronc, Sebastian Olszak, Sebastian Kotras , Konrad Szczepański i Dawid Lubiejewski.