Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy informatyczne na operetce ?Gondolierzy albo Król Baratarii?

W czwartek 19.05.2016 r. na scenie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie młodzi artyści zaprezentowali się w operetce pt. ?Gondolierzy albo Król Baratarii? angielskiego kompozytora Arthura Sullivan.

Na widowni, która licznie przybyła na spektakl, zasiedli także uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie z klas I i II Technikum Informatycznego wraz z opiekunami Panią Anną Tupacz, Panią Krystyną Fijałkowską, Panią Agnieszką Nyklewicz i Panią Janiną Bączek Karpińską. 

Uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem umiejętności wokalnych i tanecznych młodych artystów mławskiej sceny