Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       W dniu 13 września 2016 roku Profesor Janusz Kawecki został powołany przez prezydenta RP Andrzeja Dudę na członka Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na okres sześcioletniej kadencji.

       Prof. Janusz Kawecki jest profesorem nauk technicznych, nauczycielem akademickim, publicystą i felietonistą m.in. Telewizji Trwam, ?Naszego Dziennika?; związany z Radiem Maryja. Dwukrotnie gościł w naszej szkole: podczas otwarcia Sali Patrona oraz nadania szkole im. Jerzego Ciecielskiego.

       Przyjęliśmy tę informację z ogromną radością. Serdecznie gratulujemy Profesorowi Januszowi Kaweckiemu i życzymy wielu sukcesów.