Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       W dniu 17 października 2016r. w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Mławie nauczyciele szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych obchodzili Dzień Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości nauczyciele odebrali z rąk starosty i burmistrza nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Wśród nagrodzonych przez Starostę Mławskiego Włodzimierza Wojnarowskiego nauczycieli, znalazła się Pani Marlena Krystkiewicz ? nauczyciel bibliotekarz w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej o tej uroczystości przeczytamy na stronie Codziennika Mławskiego

http://codziennikmlawski.pl/2016/10/18/swieto-edukacji-narodowej-w-mlawie