Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznejDrużyna ZS1 Mława zdobyła Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej, pokonując wszystkie drużyny, w tym ubiegłorocznego mistrza 1LO Mława wynikiem 10:8.

Pozostałe wyniki:

  • ZS1 Mława ? ZS4 Mława 8:7
  • ZS1 Mława ? ZS3 Mława 10:8

Skład ZS1 Mława:

Bartosz Stando, Paweł Pawlicki, Mateusz Sokół, Bartosz Antoszewski, Łukasz Wypych, Krzysztof Czajka, Mateusz Kruszewski, Mateusz Kowalski, Wojciech Sztybór, Fabian Pietrzak, Gracjan Stawicki, Tomasz Słowikowski.