Szkolny konkurs talentów

I Dzien WiosnyW dniu 21 marca w Zespole Szkół nr 1 w Mławie świętowano I Dzień Wiosny. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zorganizował „I Szkolny Konkurs Talentów”. Jury w składzie: Pani Dyrektor Urszula Makowska, Pani Marlena Krystkiewicz, Pani Joanna Zadrożna i Pan Robert Grabowski oceniali występy uczniów. Po „burzliwej” naradzie przyznano:

I miejsce – Łukasz Kowalski i Dawid Piotrowski z klasy I TEO/TIb

II miejsce – Justyna Zarazińska z klasy III TE

III miejsce – Arman Mkoian z klasy IV TI i Mateusz Hryciuk z klasy III TB

W konkursie talentów wzięły udział następujące klasy lub ich przedstawiciele: I TOR, II TOR, III TOR, IV TOR, I TIa, I TEO/TIb, II TI, IV TI, III TB, II TE, III TE, IV TE i I m.

Dużym poczuciem humoru wykazała się też reprezentacja kadry pedagogicznej, która odważnie wystąpiła w konkursie karaoke.

Po obejrzeniu konkursowych występów odbył się piknik z grillem na szkolnym dziedzińcu, który udało się zorganizować przy wsparciu Firmy Cedrob i Pana Aleksandra Koźlakiewicza, za co serdecznie dziękujemy Uśmiech.