Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       I Dzien WiosnyW dniu 21 marca w Zespole Szkół nr 1 w Mławie świętowano I Dzień Wiosny. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zorganizował ?I Szkolny Konkurs Talentów?. Jury w składzie: Pani Dyrektor Urszula Makowska, Pani Marlena Krystkiewicz, Pani Joanna Zadrożna i Pan Robert Grabowski oceniali występy uczniów. Po ?burzliwej? naradzie przyznano:

I miejsce ? Łukasz Kowalski i Dawid Piotrowski z klasy I TEO/TIb

II miejsce ? Justyna Zarazińska z klasy III TE

III miejsce ? Arman Mkoian z klasy IV TI i Mateusz Hryciuk z klasy III TB

 

       W konkursie talentów wzięły udział następujące klasy lub ich przedstawiciele: I TOR, II TOR, III TOR, IV TOR, I TIa, I TEO/TIb, II TI, IV TI, III TB, II TE, III TE, IV TE i I m.

       Dużym poczuciem humoru wykazała się też reprezentacja kadry pedagogicznej, która odważnie wystąpiła w konkursie karaoke.

       Po obejrzeniu konkursowych występów odbył się piknik z grillem na szkolnym dziedzińcu, który udało się zorganizować przy wsparciu Firmy Cedrob i Pana Aleksandra Koźlakiewicza, za co serdecznie dziękujemy Uśmiech.