Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Misjonarz w Armenii23 marca na zaproszenie Dyrekcji i katechetów przybył do naszej szkoły ks. Rafał Krawczyk, który od kilku lat pracuje jako misjonarz w Armenii. Zaproszony Gość rozpoczął spotkanie od modlitwy i śpiewu w języku ormiańskim. Następnie opowiadał z ogromnym charyzmatem o historii tego kraju, jego zwyczajach i niezwykłej kulturze oraz religijności. Wzbudził tym wśród zgromadzonej na sali młodzieży maturalnej i nauczycieli ogromne zainteresowanie. Na koniec ks. Rafał pobłogosławił wszystkich obecnych specjalnym Krzyżem i zaprosił  do tego pięknego kraju u stóp Świętej Góry Ormian ? Ararat.