Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Szkolny Klub Sportowy 2017      Od początku 2017 roku, nasza Szkoła ZS1 w Mławie, uczestniczy w programie Szkolny Klub Sportowy 2017. Program ten jest adresowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki do wszystkich szkół w Polsce w celu poprawienia sprawności fizycznej dzieci i młodzieży. ZS1 w Mławie przeszedł pozytywnie niezbędne czynności formalne i uzyskał środki finansowe na prowadzenie dwóch grup w wymiarze po 2 godziny dla każdej z grup.

 

Zajęcia odbywają się po lekcjach w następujących dniach tygodnia :

  • Poniedziałek godzina 14.00 ? 15.00 Grupa II
  • Środa godzina 14.00 - 15.00 Grupa I
  • Piątek godzina 13.15 ? 14.15 Grupa I i godzina 14.15-15.15 Grupa II

Opracował Grzegorz Cecelski