Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       W dniu 14 września 2017r. w naszej szkole odbyła się Powiatowa Konferencja Kuratorium Oświaty w Warszawie zorganizowana przez Delegaturę w Ciechanowie. Konferencję poprowadziły Panie: Starszy Wizytator Jolanta Jasińska i Starszy Wizytator Daniela Szczepkowska - Bluj. W konferencji uczestniczyli Dyrektorzy Szkół z powiatu mławskiego.

 

       Panie wizytator zapoznały dyrektorów ze zmianami w prawie oświatowym dotyczącymi następujących zagadnień:

  • sposobu udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej,
  • nadzoru pedagogicznego w roku szkolnym 2017/2018,
  • nowo tworzonych dokumentów szkoły: Statutu Szkoły, Programu Wychowawczo - Profilaktycznego.

       Po omówieniu zagadnień dotyczących nadzoru pedagogicznego przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej w Mławie Pan Marek Augustynowicz zapoznał Dyrektorów Szkół z przepisami prawa dotyczącymi ochrony przeciwpożarowej w obiektach szkolnych.