Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Akcja charytatywna ?Dla Mai?

       W dniu 9 października 2017r. na terenie naszej szkoły odbyła się kwesta przeprowadzona przez wolontariuszki Szkolnego Koła Polskiego Czerwonego Krzyża Andżelikę Karczewską i Natalię Krajewską. Kwesta miała na celu pomoc finansową dla Mai Słowikowskiej mieszkającej w Zdrojach, gminie Stupsk. Dziewczynka każdego dnia walczy o życie, a jej życie zależy od jej chorego serduszka. Maje czeka kosztowna operacja na którą potrzeba 155 tys. zł. Dlatego my jako szkoła postanowiliśmy wesprzeć dziewczynkę z jej ciężko walką o normalne funkcjonowanie serduszka.

 

Przebieg akcji koordynowała opiekunka Szkolnego Koła Polskiego Czerwonego Krzyża Pani Joanna Zadrożna. Dzięki działaniom kwesty udało się zebrać 462,49zł .

Dziękujemy serdecznie wszystkim którzy wsparli naszą akcję .