III Bieg o Puchar Starosty Mławskiego

III Bieg o Puchar Starosty15 października 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie po raz drugi pomagali przy obsłudze Biegu o Puchar Starosty Mławskiego. Młodzież zaangażowana była w pracę w biurze zawodów, obsługę bufetów na trasie biegu oraz w serwowanie jedzenia zawodnikom i gościom.

Uczniowie zaangażowani w pomoc:

• Magdalena Grochowalska – klasa III TB
  • Martyna Makucewicz – klasa III TB
  • Kacper Pawłowski – klasa III TB
  • Krystian Bączek – klasa IV TI

oraz absolwent Technikum Nr 1 z roku 2017 – Bartosz Grzegorczyk.

Uczniowie zostali docenieni przez organizatorów imprezy – Starostwo Powiatowe w Mławie oraz Klub Pływacki „Płetwal Mława”.

Opiekę nad uczniami sprawowały panie Marzena Nagucka i Marta Ziębicka.

W biegu dodatkowym na 10 km IV miejsce OPEN i I miejsce spośród uczestników biegu w Powiecie Mławskim zajął uczeń IV klasy Technikum Budownictwa - Kamil Grendziński.

Gratulujemy Kamil i jesteśmy dumni z Twoich osiągnięć.Uśmiech