WEIHNACHTS - UND SILVESTER QUIZ 2017

Dnia 19 grudnia 2017 r. w pracowni języka niemieckiego odbył się Weihnachts - und Silvester Quiz.

Celem konkursu było:

• kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia w krajach niemieckiego obszaru językowego,
  • integracja młodzieży,
  • rozwijanie zainteresowania językiem niemieckim.

W konkursie wzięli udział przedstawiciele klas pierwszych technicznych (Technikum Informatyczne „a”, Technikum Informatyczne „b”, Technikum Budownictwa i Technikum Elektryczne).

Zwyciężyli uczniowie Technikum Budownictwa: Karol Bodziałko, Bartłomiej Mączewski i Kacper Pacek. Drugie miejsce zajęli uczniowie Technikum Informatycznego „a”: Przemysław Komor, Dawid Raniszewski i Tomasz Szczepaniak, trzecie uczniowie  Technikum Informatycznego „b”: Bartosz Ćwiek, Robert Menc i Piotr Pniewski.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy Uśmiech.

Konkurs przeprowadziła Anna Tupacz – nauczyciel języka niemieckiego.