Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Mistrzostwo Powiatu w piłce ręcznejW dniu 23 lutego 2018 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 i Zespołu Szkół nr 2 w Mławie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców. Drużyna ZS Nr 1 w Mławie zajęła I miejsce i uzyskała kwalifikacje do Mistrzostw Rejonu.
      Mamy podwójny sukces dziewcząt i chłopców. Wielkie brawa dla naszych reprezentacji i ich trenerów. Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesówUśmiech.