Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Porozumienie o wspolpracyMając na uwadze potrzebę wspólnego działania na rzecz wychowania patriotycznego młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem umacniania etosu, kultywowania chlubnych tradycji oraz integracji środowiska kombatanckiego i młodzieży szkolnej Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej w Mławie, reprezentowany przez Prezesa Tadeusza Jasińskiego oraz Zespół Szkół Nr 1 w Mławie reprezentowany przez Wicedyrektora Szkoły Wiolettę Rybkę zawarli porozumienie o współpracy.

     Podpisanie tego porozumienia odbyło się w dniu 27 lutego 2018r. z inicjatywy i w obecności Burmistrza Miasta Mława, Sławomira Kowalewskiego.

    Szkoła zobowiązuje się do podejmowania działań w zakresie realizacji celów niniejszego porozumienia oraz udziału sztandaru związku z delegacją pocztu sztandarowego szkoły podczas następujących uroczystości miejskich:

  • okolice 17 stycznia (niedziela) ? rocznica zbrodni na Kalkówce,
  • 1 marca ? Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  • 13 kwietnia ? Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej,
  • 23 kwietnia ? Święto Patrona Miasta Św. Wojciecha,
  • 3 maja ? rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja,
  • 15 sierpnia ? Dzień Wojska Polskiego,
  • 1 września ? uroczystości z okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej i Bitwy pod Mławą,
  • 17 września ? Dzień Sybiraka, rocznica napaści sowieckiej na Polskę,
  • 11 listopada ? uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości.