Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

    W dniu 16 marca 2018 roku w Ciechanowie odbyło się uroczyste podpisanie umów na dofinansowanie szkół prowadzących kształcenie zawodowe z terenu powiatów: mławskiego, ciechanowskiego, żuromińskiego, pułtuskiego i płońskiego.

   Umowa dotycząca szkół  prowadzonych przez Powiat Mławski została zawarta pomiędzy Województwem Mazowieckim,  a Powiatem Mławskim  w celu uregulowania praw i obowiązków służących wykonaniu  zadań wynikających z projektu współfinansowanego z EFS, pn. ?Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego? realizowanego w ramach priorytetu X Edukacja dla rozwoju regionu, działanie 10.3 Doskonalenie zawodowe, poddziałanie 10.3.1 Doskonalenie zawodowe uczniów w ramach RPO WM 2014-2020.

   Projekt ten kierowany jest również do uczniów Technikum w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie. Przewiduje organizację płatnych staży zawodowych oraz szkoleń dla uczniów, dających możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień, rozwój doradztwa edukacyjno-zawodowego oraz rozwój współpracy z rynkiem pracy.  Jednym z zadań projektu jest również wyposażenie pracowni zawodowych.  Ponadto zakłada się opracowanie i wdrożenie programów innowacji pedagogicznych oraz wsparcie rozwoju nauczycieli zawodu i instruktorów  praktycznej nauki zawodu na potrzeby innowacji pedagogicznej. 

Informacje na powyższy temat, znajdują się również na stronach:

https://www.powiatmlawski.pl/

https://codziennikmlawski.pl/

https://naszamlawa.pl/