Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

VII MŁAWSKA GALA WOLONTARIATU

       VII Mławska Gala WolontariatuW piątek 5 kwietnia 2018 roku w sali kina Miejskiego Domu Kultury w Mławie odbyła się VII Mławska Gala Wolontariatu. W Gali uczestniczyli wolontariusze ZS Nr 1 oraz opiekun Szkolnego Koła PCK, którzy zostali nagrodzeni za czynną pracę i zaangażowanie w projektach wolontarystycznych w 2017 roku.

    Podobnie jak w latach poprzednich podczas imprezy poznaliśmy pięciu najbardziej zaangażowanych i aktywnych wolontariuszy, którzy otrzymali tytuł „NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH” oraz wolontariuszy współpracujących na co dzień z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie. Z naszej szkoły dyplomy za wspieranie idei  i aktywną pracę w wolontariacie otrzymało 12 wolontariuszy:

 • Agnieszka Jabłonowska – kl. III TOR
 • Paulina Cyprysiak – kl. III TOR
 • Magdalena Grzywaczewska – kl. III TOR
 • Magda Puźmirowska – kl. III TOR
 • Andżelika Karczewska – kl. III TOR
 • Katarzyna Szczepańska – kl. III TOR
 • Natalia Krajewska – kl. III TOR
 • Dżesika Karczewska – kl. I TOR
 • Aleksandra Dąbkowska – kl. I TOR
 • Weronika Rejniak – kl. I TOR
 • Ola Dobosz – kl. I TOR
 • Wiktoria Nadratowska – kl. I TOR

       Nagrodzeni wolontariusze brali udział w zbiórce żywności, w zbiórce karmy dla psów oraz działali w pogotowiu lekcyjnym. Prezentując dokonania podkreślono, że dzięki ich ofiarności osobom korzystającym z pomocy żyje się łatwiej i piękniej. Wyróżnieni oprócz dyplomów otrzymali podziękowania dla rodziców, specjalne upominki oraz słodki  poczęstunek.

       Po raz kolejny ZS Nr 1 został uhonorowany dyplomem za udział w akcji zbiórki karmy dla zwierząt na rzecz schronisk pod hasłem „Szkoła Przyjazna Dla Zwierzaka”.

   VII Mławska Gala Wolontariatu była również okazją do nagrodzenia instytucji i firm zaangażowanych w rozwój wolontariatu w Mławie. Naszej szkole za zaangażowanie i wspieranie działalności wolontarystycznej przekazano podziękowania, które w imieniu Pani Dyrektor Urszuli Makowskiej odebrała Pani Joanna Zadrożna. Ponadto dyplomami z podziękowaniami uhonorowano: szkolnego koordynatora – Panią Joannę Zadrożną i Panią Alicję Stando.

       Na zakończenie Gali, na scenie pojawili się zawodnicy Mławskiego Centrum Sztuk Walki sekcji „Husaria” i Aikido.

       Wszystkim wolontariuszom gratulujemy i dziękujemy za ogromne zaangażowanie w krzewienie idei wolontariatu w środowisku lokalnym.

Więcej informacji oraz fotorelacja na stronie Codziennik Mławski