Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

      27 kwietnia 2018r. w Kamionie, odbyły się XX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Na starcie stanęło ponad 960 zawodników i zawodniczek z całego województwa mazowieckiego.

     XX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej na ziemi młodzieszyńskiej odbyły się po raz drugi. Tym razem jednak, zawodnicy startowali na trasach im. Roberta Lewandowskiego, który dwukrotnie zdobywał tu złoty medal na zawodach międzypowiatowych.  Uroczystego przecięcia wstęgi i odsłonięcia pamiątkowego kamienia z tablicą wielkiego piłkarza dokonała mama Roberta, p. Iwona Lewandowska.

 

       Na tych zawodach nie zabrakło również uczniów naszej szkoły, którzy godnie reprezentowali rejon ciechanowski, osiągając najlepsze wyniki. W indywidualnych  biegach przełajowych szkół ponadpodstawowych na 2000 metrów Kamil Grendzinski ? uczeń klasy IV Technikum Budownictwa zajął II miejsce, a Krystian Kalinowski ? uczeń klasy II Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej wywalczył VI miejsce.

      Serdecznie gratulujemy chłopcom i życzymy im dalszych sukcesów.