Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Szlachetna paczka 2018        Kochani, w tym roku już po raz kolejny przystąpiliśmy jako szkoła do akcji Szlachetna Paczka. Szlachetna Paczka łączy biednych z tymi, którzy nie są obojętni i chcą bezinteresownie pomagać. Dociera do rodzin i ludzi, których dotknął los, jest im ciężko. Chcą jednak walczyć o swoją przyszłość. Pomóż zmienić historię ich życia.

 

 

POMÓŻ I TY

 

W tym roku robimy paczkę dla:

 

Pan Łukasz (33 l.) samotnie wychowuje syna Filipa (10 l.).

Rodzina przeszła w ostatnich kilku miesiącach olbrzymią tragedię. Żona pana Łukasza po długiej walce zmarła na raka. Pan Łukasz stracił w tym samym czasie stałą pracę. Obecnie dorabia u sąsiadów świadcząc usługi budowlane. Po odliczeniu kosztów mieszkania i zaciągniętego kredytu na dom, miesięczny dochód na jednego członka rodziny wynosi 536 zł.

Pomimo tych przeciwności losu pan Łukasz stara się jak może, aby zapewnić synowi jak najlepsze warunki życia i wypełnić pustkę po stracie matki. Filip jako uczeń 4 klasy uczy się bardzo dobrze. To bystry i dojrzały chłopak, lubi grać w piłkę nożną, kocha zwierzęta i chce zostać w przyszłości weterynarzem. 

Rodzina najbardziej potrzebuje pralki - ta, której używa obecnie, jest w bardzo złym stanie. Pan Łukasz prosi też o odzież i obuwie na zimę dla syna i dla siebie. Będzie również wdzięczny za środki czystości, koce, pościel (NOWE).

 

 

ODZIEŻ (NOWA LUB NIEZNISZCZONA)

FILIP – ROZMIAR 140/152

                    SYLWETKA – SZCZUPŁA

 

                                                PAN ŁUKASZ – ROZMIAR XL

                                                SYLWETKA – SZCZUPŁA

 

OBUWIE (NOWE)

FILIP – R.38

              PAN ŁUKASZ – R.46

BARDZO PROSIMY CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ O AKTYWNE WŁĄCZENIE SIĘ W AKCJĘ. ZEBRANE PIENIĄDZE ORAZ DARY MOŻNA SKŁADAĆ W GABINECIE PEDAGOGA SZKOLNEGO.

 

Z GÓRY DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA OKAZANE SERCE ORAZ WSPARCIE!!!

 

 

                                                                                      PEDAGOG SZKOLNY

                                                                                      Alicja Stando