Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

      Dnia  26 listopada 2018 r.  klasa III Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej, jak co miesiąc wzięła udział w warsztatach przygotowujących uczniów do egzaminu z kwalifikacji zawodowej B.21 – Montaż urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Zajęcia praktyczne dotyczące montażu i obsługi systemów OŹE odbywają się w Centrum Szkoleń Budowlanych w Olsztynie. Do tej pory uczniowie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach lutowania przewodów miedzianych. Podczas wyjazdu młodzieżą opiekowały się: Wychowawczyni Edyta Tadrzak oraz Nauczyciel przedmiotów zawodowych Ewa Żmijewska.