Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Uczniowie „Budowlanki” na okolicznościowej wystawie plenerowej     Uczniowie klasy III technikum budownictwa wybrali się wraz z wychowawcą Panią Anną Tupacz, w piątek 6 września 2019 r., na wystawę plenerową przygotowaną przy ul. Wyspiańskiego przez Samorząd Powiatu Mławskiego we współpracy z Grupą Nieformalną Mława – Miasto Zabytkowe.

     Wystawa nosi tytuł Wrzesień 1939 w powiecie mławskim – „4.00 Wisła ruszyła”. Na 10 banerach przedstawiono kluczowe informacje dotyczące wybuchu II wojny światowej ze szczególnym uwzględnieniem zdarzeń z terenu ziemi mławskiej oraz archiwalne fotografie.

     Poznanie historii Mławy oraz obejrzenie zdjęć było dla uczniów lekcją historii i lokalnego patriotyzmu.