Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

     W dniu 14 listopada 2019r. w bibliotece szkolnej odbył się VII Szkolny Konkurs WiedzyVII konkurs o Życiu i Działalności Patrona Szkoły Jerzego Ciesielskiego.

     Celem konkursu jest kreowanie postaw Jerzego Ciesielskiego, tj. odpowiedzialności, pracowitości i sumienności, miłości w małżeństwie, życia duchowego i aktywności fizycznej. Uczestnicy zmagali się z różnymi konkurencjami sprawdzającymi wiedzę na temat Jerzego Ciesielskiego.

 

     Laureatką konkursu została Zofia Stryjewska uczennica klasy IV Technikum Organizacji Reklamy, drugie miejsce zajął Mateusz Duchna  uczeń klasy IV Technikum Organizacji Reklamy, trzecie Natalia Malikowska  uczennica klasy I Technikum Budownictwa (p).

     Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie upominki. Dyplomy i nagrody rzeczowe zostaną wręczone podczas Jasełek.

     Uczniom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do następnej edycji konkursu, która odbędzie się już za rok.

     Konkurs zorganizowały Pani Marlena Krystkiewicz, Pani Marta Ziębicka i Pani Marzena Nagucka.