Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

     5 grudnia 2019 r. na 2 i 3 godzinie lekcyjnej w bibliotece szkolnej odbył sięKonkurs mitologiczny konkurs „Z mitologią na Ty”, zorganizowany przez nauczycieli bibliotekarzy panią Marlenę Krystkiewicz i panią Martą Ziębicką.
     W konkursie wzięli udział uczniowie klas pierwszych technikum po gimnazjum (po trzech reprezentantów z każdej klasy). Po zaciętej i wyrównanej walce zwyciężyli uczniowie z klasy I Technikum Informatycznego „a”: Krystian Święcicki, Maksym Konarzewski i Kacper Kochański.
II miejsce zajęli uczniowie z klasy I Technikum Elektrycznego/Technikum Reklamy: Oskar Brzeski, Oskar Cichocki i Franciszek Godlewski.
III miejsce przypadło w udziale uczniom z klasy I Technikum Robót Wykończeniowych: Roksanie Wróblewskiej, Jakubowi Tomczykowskiemu i Arturowi Zakrzewskiemu.

   Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy nauczycielom polonistom: pani Joannie Raczkowskiej, pani Wioletcie Rybce i pani Marcie Stawińskiej za przygotowanie uczniów do konkursu.