Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

     W dniach 25 listopada -  6 grudnia 2019 roku odbyła się w naszej szkole akcja „Szlachetna Paczka”, do której przystąpiliśmy już po raz piąty. Wybraliśmy rodzinę: samotnie wychowującą mamę z dwójką dzieci. W ramach tej akcji przeprowadzona została zbiórka pieniędzy oraz darów rzeczowych. Uruchomiliśmy także szkolną kawiarenkę „ Szlachetny Gest”, w której mogliśmy skosztować słodkości, przygotowanych przez uczniów i nauczycieli. Uczniowie oprócz dużej ilości rzeczy, które przekazali dla rodziny, wpłacili kwotę  2060 tysięcy złotych. W Sumie zebrano 4900 złotych.

Za zebrane pieniądze zakupiono dla wybranej przez nas rodziny odzież, pościel, artykuły spożywcze, artykuły chemiczne, artykuły kosmetyczne, szczególne upominki oraz zabawki dla dzieci. Wszystkie te rzeczy zostały zapakowane w 19 paczek i przekazane dla wybranej przez nas rodziny w dniu finału 7 grudnia, w obecności koordynatora Szlachetnej paczki na terenie szkoły, pani Joanna Zadrożnej.

Współodpowiedzialne za przeprowadzenie akcji na terenie Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie były także panie Anna Kwiatkowska i Marlena Komur.

 

Wszystkim zaangażowanym dziękujemy za włączenie się do naszych działań.