Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Studniówka 2020     Młodzież Zespołu Szkół nr 1 bawiła się 18 stycznia na balu studniówkowym A.D. 2020 pod hasłem: „Są takie noce od innych łaskawsze, kiedy się można wygłupić, wolno powtarzać „nigdy” i „zawsze”, wolno słowami się upić, tylko nie wolno tej nocy pod różą okraść, okłamać, oszukać, bo się już będzie odtąd na próżno nocy tej szukać…”. Zgodnie z myślą przewodnią, uroczystości towarzyszył duch koleżeństwa, dobrych obyczajów i zabawy. Swoją obecnością zaszczycił zebranych Wicestarosta Powiatu Mławskiego Pan Zbigniew Markiewicz, który przypomniał, że ta noc jest wyjątkowa, ponieważ bierze się odpowiedzialność za drugiego człowieka, często na całe życie.

Z młodzieżą bawiła się też Pani Dyrektor Urszula Makowska, która oficjalnie otworzyła Studniówkę, wychowawcy klas maturalnych oraz zaproszeni profesorowie. Szczególną atrakcją wieczoru był spektakularny pokaz tańców towarzyskich i tańców latynoamerykańskich w wykonaniu Artura Szumachera - ucznia klasy III technikum informatycznego wraz z partnerką Aleksandrą Walczak. Muzyczną niespodziankę przygotowała Pani Marta Stawińska – nauczycielka języka polskiego, śpiewając szlagier muzyki rozrywkowej „Mój pierwszy bal”.

     Całość wydarzenia zwieńczył pięknie wykonany przez młodzież polonez, przygotowany przez Panią Alicję Szulc – nauczycielkę wychowania fizycznego. Szczególne podziękowania należą się Rodzicom, organizatorom tego wyjątkowego wieczoru, którzy sprawili, że chwile spędzone na dobrej zabawie na długo pozostaną w naszej pamięci. Jest czas na pracę i czas na zabawę. Egzamin z dobrej zabawy zdany, teraz pora na … naukę!