Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Matura 2020

Szanowni maturzyści - dziś wyniki matur 2020.
 
Odbiór świadectw maturalnych w Zespole Szkół Nr 1 11.08.2020 r. od godz. 13.00.
Absolwenci, którzy osobiście nie mogą odebrać świadectwa maturalnego, mogą upoważnić w tej sprawie inną osobę. w związku z tym osoba odbierająca świadectwo jest zobowiązana okazać upoważnienie (wzór upoważnienia).
Maturzyści, którzy nie zdali egzaminu maturalnego z jednego przedmiotu zobowiązani są o złożenia pisemnego oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym w nieprzekraczającym terminie do 14.08.2020 r. (piątek)(wzór oświadczenia).
 
Egzamin poprawkowy odbędzie się 08.09.2020 r. o godz. 14.00 (wtorek).