Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

lista osób zakwalifikowanych

Drodzy Ósmoklasiści, Szanowni Rodzice Ósmoklasistów,

Bardzo prosimy o zapoznanie się z listami osób zakwalifikowanych do przyjęcia do Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie – Technikum Nr 1 oraz Branżowej Szkoły I stopnia Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie.

Warunkiem przyjęcia do szkoły jest dostarczenie do Sekretariatu kompletu oryginałów dokumentów (świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty) do dnia 18 sierpnia 2020 do godziny 1500.

Przedłożenie oryginałów dokumentów jest równoznaczne z potwierdzeniem woli podjęcia nauki w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie.

Listy osób przyjętych do szkoły zostaną ogłoszone 19 sierpnia 2020 roku.