Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

 Dziś, 30 września 2021 roku, w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie dobiega końca realizacja projektu „Zagraniczne staże szansą na wsparcie kluczowych zawodów ZS1 w Mławie” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dzięki pozyskanym środkom w maju 40. uczniów Budowlanki z technikum informatycznego, technikum reklamy oraz technikum budownictwa uczestniczyło w dwutygodniowych praktykach w Grecji. Młodzież uczestnicząca w projekcie miała okazję poznać europejski rynek pracy, nabyć cenne umiejętności zawodowe oraz  doskonalić umiejętności językowe w praktyce. Dla uczestników projektu oraz towarzyszących im opiekunów w programie wyjazdu znalazło się także kilka atrakcji turystycznych, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

    Projekt był ogromnym wyzwaniem a zarazem wielką przygodą dla uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły. Kolejne takie przygody i wyzwania dopiero przed nami. Już dziś planujemy następny wyjazd zagraniczny.