Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Honorowi krwiodawcy

 

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie, którzy honorowo oddali krew w I semestrze 2014/2015 roku

 Każdy z wymienionych uczniów oddaje jednorazowo 450 mililitra krwi.

 03.09.2014r.

 1. Kroskowski Dominik - IV TB

 05.09.2014r.

 1. Bęski Paweł – III m

 2. Perczak Emil – III m

 3. Strzelczyk Mateusz – III m

 4. Szymanowski Dariusz – III m

 5. Cechowski Fabian – III TB

 6. Komorowski Kamil – III TB

 12. 09.2014r.

 1. Sokal Patryk – II m

 2. Antos Kamil – IV TI

 3. Staśczak Arkadiusz – IV TI

 4. Więckiewicz Krzysztof – IV TI

 5. Kowalski Michał – IV TI

 6. Chojnacki Kamil – IV TI

 7. Miłkowski Dawid – III TR

 8. Nawacki Piotr – III TE

 9. Wróblewski Robert – III TE

 10. Półkoszek Krystian – III TE

 11. Bieranowski Grzegorz – III TE

 12. Lubacha Konrad – III TB

 13. Romanowski Mateusz – III TB

 14. Antoszewski Mateusz – III TB

 15. Żuchyński Marek – III TI

 16. Kaczerski Robert – III TE

 17. Waśniewski Damian – III TI

 18. Ronkiewicz Mateusz – II m

 19. Sychowski Rafał – IV TI

20.09.2014r.

 1. Bogacz Daniel – IV TO

 26.09.2014r.

 1. Kapitański Mateusz - III TI

 2. Lis Kamil – III TI

 3. Bedra Rafał – III TI

 29.09.2014r.

 1. Meredyk Piotr – III m

 21.10.2014r.

 1. Bedra Rafał – III TI

 29.10.2014r.

 1. Nawacki Piotr -III TE

 2. Kołakowski Mateusz - III m

 3. Kołakowska Olga - III TR

 4. Gierasimow Laura - III TR

 04.11.2014r.

 1. Kroskowski Dominik - IV TB

 2. Ossowski Bartosz/Dariusz - IV TB

 06.11.2014r.

 1. Bogacz Daniel – IV TO

 2. Grodek Dawid – IV TO

 3. Kaczmarczyk Patrycja – IV TO

 4. Karczewski Dominik – IV TO

 07.11.2014r.

 1. Kosek Sebastian - IV TB

 12.11.2014r.

 1. Żuchyński Marek - III TI

 2. Waśniewski Damian - III TI

 13.11.2014r.

 1. Bęski Paweł – III m

 2. Szypulski Michał – III m

 19.11.2014r.

 1. Antoszewski Mateusz - III TB

 2. Rudziński Mateusz - III TE

 3. Sadecki Patryk - III TE

 4. Woźniak Waldemar - III TE

 5. Jaworski Grzegorz - III TE

 6. Giżyński Grzegorz - III TE

 7. Półkoszek Krystian - III TE

 8. Rykowski Mariusz - III TE

 9. Romanowski Mateusz - III TB

 10. Jastrzębowska Justyna - III TO

 11. Pabian Katarzyna - III TI

 12. Komorowski Kamil - III TB

 13. Wesołek Radosław - III TB

 21.11.2014r.

 1. Kapitański Mateusz - III TI

 2. Lis Kamil - III TI

 3. Meredyk Piotr – III m

  28.11.2014r.

 1. Perczak Emil – III m

 05.12.2014r.

 1. Gołębiewski Patryk – III m

 2. Nowakowski Marcin – III m

 3. Stryjewski Michał – III m

 17.12.2014r.

 1. Lubacha Konrad – III TB

 Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1, którzy honorowo oddali krew w II semestrze 2013/2014 roku

Lista uczniów, którzy 13.II.2014r. oddali honorowo krew dla ucznia –Dawida Zakrzewskiego (IV TB):

  • 1. Dawid Rogala – IV TB
  • 2. Kamil Golon – IV TB
  • 3. Justyna Majeran IV TB
  • 4. Damian Gorczyński IV TB
  • 5. Rafał Gutkowski – IV TB
  • 6. Mariusz Kowalski – IV TB
  • 7. Damian Suwiński - IV TB
  • 8. Adam Zakrzewski – IV TB
  • 9. Krzysztof Milewski – IV TB
  • 10.Rybka Paweł –IV TB
  • 11. Damian Smoleński – IV TB
  • 12.Michał Jabłoński – III LZ A
  • 13.Artur Gruszka – III LZ B

Lista uczniów, którzy 06.III.2014r. oddali honorowo krew dla Wiktorii Wasilewskiej:

  • 1. Mateusz Strzelczyk - II m
  • 2. Dariusz Szymanowski – II m
  • 3. Rafał Sychowski – III TI
  • 4. Patryk Gontarski III TI
  • 5. Piotr Nawacki – II TE
  • 6. Dominik Tański – II TE
  • 7. Sebastian Pawłowski – II TI
  • 8. Piotr Meredyk – II m
  • 9. Daniel Bogacz – III TO
  • 10.Krystian Wojtkowski – III TO
  • 11.Dominik Karczewski – III TO
  • 12.Sebastian Kosek – III TB
  • 13.Dawid Tadrzak – III TB

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1, którzy honorowo oddali krew w I semestrze 2012/2013 roku

Każdy z wymienionych uczniów oddaje jednorazowo 450 mililitra krwi.

04.09.2012r.

  • 1. Jerzewski Krzysztof - III trw a

05.09. 2012r.

  • 1. Wasiłowski Sebastian - III el/trw b

14.09.2012r.

  • 1. Figurska Aleksandra - III LZ
  • 2. Graczyk Mateusz - III LZ
  • 3. Rudnicki Paweł - IV TI
  • 4. Kosek Sylwester - IV TI
  • 5. Młyński Mateusz - IV TI
  • 6. Graczyk Cezary - III LZ
  • 7. Wrzeszcz Mateusz - II LZ b
  • 8. Lubański Paweł - IV TI
  • 9. Sokół Damian - IV TI
  • 10. Michalski Adam - IV TI
  • 11. Mroczkowski Przemysław - IV TI
  • 12. Zabłocki Łukasz - IV TI
  • 13. Banasiak Adrian - IV TI
  • 14. Kuligowski Beniamin - III TI
  • 15. Gruszka Artur - III TI

17.09.2012r.

  • 1. Kiełbowicz Adrian - III trw a
  • 2. Kowalski Hubert - III trw a
  • 3. Kaczmarczyk Patryk - III trw a

21.09.2012r.

  • 1. Sobczak Szymon - III TI

26.09.2012r.

  • 1. Runo Sebastian - IV TO

27.09.2012r.

  • 1. Biesiada Ariel - IV TB
  • 2. Gil Mateusz - IV TB
  • 3. Perczak Łukasz - IV TB
  • 4. Wachowski Daniel - IV TB

28.09.2012r.

  • 1. Grędziński Aleksy - IV TB
  • 2. Fijałkowski Paweł - IV TB