Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Weronika Pisarska, Dagmara Witkowska

Dnia 10.09.2014r. na terenie miasta Mławy odbyła się kwesta przeznaczona dla dzieci z biednych rodzin rozpoczynających szkołę. W tym dniu wyżej wymienione wolontariuszki zebrały kwotę 123,26zł.

Magdalena Kosek, Anna Lipska, Paulina Maciak, Wiktoria Bukacka

Dnia 11.09.2014r. na terenie miasta Mławy odbyła się kwesta przeznaczona dla dzieci z biednych rodzin  rozpoczynających szkołę. W tym dniu wyżej wymienione wolontariuszki zebrały kwotę 229,50zł.

Kwesta w ramach akcji "Szlachetna Paczka"

W trwającą przez trzy dni zbiórkę włączyli się uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły, którzy składali datki pieniężne. Pieniądze zebrane podczas kwesty przeznaczone zostały na zakup produktów oraz potrzebnych rzeczy dla wybranej przez szkołę rodziny, znajdującej się w trudnej sytuacji.

Kwesta na terenie miasta Mławy.

Wolontariusze - kwestarze ZS Nr 1 uczestniczyli, w kweście ulicznej przeprowadzonej z inicjatywy Zarządu PCK w Mławie. Pieniądze zebrane podczas akcji przekazane zostały na cele charytatywne.

Kwesta szkolna na rzecz Domu Dziecka w Kowalewie.

Wolontariusze ZS Nr 1 w Mławie przeprowadzili dwudniową kwestę na rzecz Domu Dziecka w Kowalewie. Zebrane pieniądze w kwocie 150 złotych 50/100 (sto pięćdziesiąt złotych pięćdziesiąt groszy) zostały przekazane do Domu Dziecka na zorganizowanie kolonii dla wychowanków.