Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Nasza szkoła

SLEEVEFACE - UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ

      11 grudnia w bibliotece szkolnej rozstrzygnięto konkurs pt „SLEEVEFACE - UBIERZI miejsce SIĘ W KSIĄŻKĘ”. Celem konkursu była popularyzacja książki i czytelnictwa, promowanie książek zakupionych w ramach NPRC oraz zachęcenie uczniów do fotograficznych poszukiwań i rozwijania zmysłu obserwacji.

     Laureatką konkursu została uczennica klasy pierwszej Technikum Budownictwa (p) Gabriela Miączyńska, drugie miejsce zajęła Paulina Gałecka, uczennica klasy IV Technikum Organizacji Reklamy, trzecie miejsce przypadło Karolinie Jakubowskiej uczennicy klasy IV Technikum Organizacji Reklamy.

Organizatorkami konkursu byli nauczyciele bibliotekarze: Pani Marlena Krystkiewicz i Pani Marta Ziębicka. Dziękujemy za udział w konkursie oraz serdecznie gratulujemy!