Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

30 września 2022r, na stadionie MOSiR w Mławie, odbył się I Rzut Lekkoatletyczny dla uczniów z naszego powiatu. Wśród startujących nie mogło zabraknąć również naszych uczniów. Ich udział w zawodach zaowocował sporymi sukcesami. 

Filip Rogalski zajął 3 miejsce na 1000m, Grzegorz Kaszuba wywalczył 3 miejsce w pchnięciu kulą, Konrad Kuciński zdobył 3 miejsce w skoku w dal oraz 2 miejsce na 100m, Oliwia Kaczerska zajęła 3 miejsce w pchnięciu kulą, Wiktoria Leśniewska zaś 2 miejsce na 600m.

Gratulujemy wyników naszym sportowcom oraz ich opiekunce Pani Alicji Szulc.