Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Starosta Powiatu Mławskiego - Jerzy Rakowski, podczas  Sesji Rady Powiatu w dniu 30 września 2022r. wręczył  nagrody maturzystom, którzy w roku szkolnym 2021/2022 uzyskali najwyższe wyniki w szkole.

Laureatką nagrody w naszej szkole jest Marlena Grendzińska, uczennica klasy IV Technikum Informatycznego, która uzyskała najwyższe wyniki maturalne, biorąc pod uwagę przedmioty zdawane na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Gratulujemy!

Obecnie Marlena jest studentką dietetyki. Życzymy jej dalszych sukcesów edukacyjnych, zawodowych i osobistych.