Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

  • Szanowni Państwo Dyrektorzy!
  • Uprzejmie informuje, że od dnia 23 czerwca 2023r. od godz. 800 będzie uruchomiona platforma do obowiązkowej rejestracji wniosków do szkół ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Mławski, z koniecznością wyboru szkoły pierwszej preferencji (uczeń może wybrać maksymalnie 3 typy szkół). Trzeba pamiętać, że należy wprowadzić dane ze świadectwa klasy VIII.
  • Wprowadzanie wyników egzaminu ósmoklasisty będzie możliwe w terminie 6-12 lipca 2023r.
  • Należy zwrócić szczególną uwagę na terminy rekrutacji na rok szkolny 2023/2024, które wynikają z Zarządzenia Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

    Uprzejmie prosimy o przekazanie powyższej informacji uczniom klas ósmych Państwa szkoły oraz ich rodzicom.
    Adres strony dla kandydata: https://powiatmlawski.e-omikron.pl