Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Dla rodziców uczniów klas trzecich gimnazjum

Drodzy Rodzice!

       Za kilka dni Wasze dzieci ukończą Gimnazjum i będą musiały podjąć ważną decyzję o dalszej edukacji. Ponieważ decyzja ta będzie miała wpływ na ich przyszłość, muszą wybrać właściwą drogę. Dzisiejsza sytuacja na rynku pracy nie napawa optymizmem, a współczesne podejście do wychowania młodego pokolenia pozostawia wiele do życzenia. Zespół Szkół Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego, znany na terenie powiatu mławskiego jako ?Budowlanka?, to placówka, która pragnie wspomóc Państwa w wychowaniu waszych dzieci i ułatwić im zdobycie właściwego zawodu. Mając jako wzór do naśladowania naszego Patrona, wychowujemy naszych uczniów według systemu wartości opartego na prawdzie, miłości, szacunku do siebie i drugiego człowieka oraz odpowiedzialności.

       Drodzy Państwo! Zdajemy sobie sprawę, że dobro Waszych dzieci oraz realizacja ich kariery zawodowej, jest dla Was najważniejsza. Wiemy, że w dzisiejszej rzeczywistości zdobycie odpowiedniego wykształcenia jest potrzebą ale zdobycie zawodu, w którym Wasze dzieci znajdą pracę i będą mogły się w niej realizować ? jest zdecydowanie koniecznością.

       Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom proponujemy naukę na następujących kierunkach:

TECHNIKUM (4 lata)

? BUDOWNICTWA

? ELEKTRYCZNE

? INFORMATYCZNE

? ORGANIZACJI REKLAMY

? URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA (DAWNA SZKOŁA ZASADNICZA - 3 lata)

? MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE

       Kadra nauczycielska naszej szkoły zapewni Państwa dzieciom, nie tylko bezpieczeństwo, właściwe wychowanie i opiekę, ale również skutecznie przygotuje do egzaminów maturalnych i egzaminów z kwalifikacji zawodowych.

       Zapraszamy Szanownych Państwa na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY, który odbędzie się 25 kwietnia 2017 roku.

       Pomóżcie swoim dzieciom dokonać właściwego wyboru!

Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie