Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Bartosiewicz Agnieszka - informatyka, przedmioty zawodowe informatyczne

Bielska Małgorzata - język niemiecki

Cecelski Grzegorz - wychowanie fizyczne

Chocholski Waldemar - informatyka

ks. Chruściel Łukasz - religia

Mateusz Fiedurski - przedmioty zawodowe budowlane

Fijałkowska Krystyna - przedmioty zawodowe informatyczne

Florkowska Paulina - matematyka

Godlewska Urszula - matematyka, WICEDYREKTOR

Godlewski Włodzimierz - przedmioty zawodowe elektryczne

Goszczycki Andrzej - geografia

Grabowski Robert - religia,  przedmioty zawodowe budowlane

Hermanowska-Hausman Jolanta - język niemiecki, język angielski

Komur Marlena - nauczyciel wspomagający, historia, działalność gospodarcza, podstawy przedsiębiorczości

Komur Martyna - nauczyciel wspomagający

Korytowska Agnieszka -  wychowanie fizyczne

Kowzon Przemysław - przedmioty zawodowe budowlane

Kozłowski Michał - język angielski, język angielski zawodowy

Krawczyk Karolina - nauczyciel wspomagający

Krystkiewicz Marlena - biblioteka, informatyka, przedmioty zawodowe informatyczne

Krzywda Katarzyna - przedmioty zawodowe budowlane, KIEROWNIK KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO

Kwiatkowska Anna - nauczyciel wspomagający

Lubańska Izabela - psycholog

Luks Ewa Katarzyna - matematyka

Luks Włodzimierz - przedmioty zawodowe informatyczne

Makowska Urszula - DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1, podstawy przedsiębiorczości

Malicka Anna - przedmioty zawodowe z organizacji reklamy

Michalak Andrzej - przedmioty zawodowe budowlane

Miecznikowska Małgorzata - wychowanie do życia w rodzinie

Nagucka Marzena - język polski, plastyka, nauczyciel wspomagający

Najsznerska Jolanta - język angielski

ks. Niesłuchowski Marcin - religia

Olewiński Andrzej - przedmioty zawodowe budowlane

Olewiński Tomasz - przedmioty zawodowe elektryczne

Przybójewska Marta - pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający

Raczkowska Joanna - język polski

Rudnik Magdalena - biologia, nauczyciel wspomagający

Rutecka Agnieszka - informatyka, przedmioty zawodowe informatyczne

Rybka Wioletta  - język polski, historia 

Skwarski Mariusz - przedmioty zawodowe informatyczne

Stando Alicja - pedagog

Stawińska Marta - język polski

Szemplińska Joanna - biologia, przedmioty zawodowe z organizacji reklamy

Szulc Alicja - wychowanie fizyczne

Świniarski Hubert - przedmioty zawodowe budowlane

Tadrzak Edyta - język angielski

Tadrzak Zbigniew - przedmioty zawodowe informatyczne

Tupacz Anna - język niemiecki

Wachowicz Anna - przedmioty zawodowe informatyczne

Wąsowski Adam - chemia, fizyka

Wiącek Ewa - historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie

Wiśniewski Krzysztof - język angielski

Wojtala Ewa - informatyka

Zadrożna Joanna - edukacja dla bezpieczeństwa, przedmioty zawodowe z organizacji reklamy

Zasadowski Mariusz - przedmioty zawodowe elektryczne, wychowanie fizyczne

Zielińska Alina - język angielski

Ziębicka Marta - biblioteka,  język angielski

Żmijewska Kamila - matematyka