Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Kadra pedagogiczna 2017/2018

Bielska Małgorzata - wiedza o kulturze

Cecelski Grzegorz - wychowanie fizyczne

ks. Darmofalski Jacek - religia

Dymkowski Zbigniew - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Budownictwa i ZSZ

Falkiewicz Krystyna - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Elektrycznym

Fijałkowska Krystyna - matematyka, nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Informatycznym, wychowawca kl. IV TI

Godlewska Urszula - matematyka, wychowawca kl. I TB

Goszczycki Andrzej - geografia, działalność gospodarcza, podstawy przedsiębiorczości, historia i społeczeństwo, wychowawca kl. II TOR

Grabowski Robert - religia, wychowawca kl. IV TE

Hermanowska-Hausman Jolanta - język niemiecki, wychowawca klasy I m

Kiełbińska Anna - fizyka, informatyka

Komur Marlena - nauczyciel wspomagający

Kordek Milena - psycholog

Korytowska Agnieszka -  wychowanie fizyczne, wychowawca kl. IV TOR

Kozłowski Michał - język angielski

Krystkiewicz Marlena - nauczyciel bibliotekarz, informatyka, wychowawca kl. III TOR

Krzywda Katarzyna - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Budownictwa, wychowawca kl. III TB

Luks Włodzimierz - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Informatycznym

Makowska Urszula - DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1, podstawy przedsiębiorczości

Malicka Anna - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Organizacji Reklamy, wychowawca klasy I TOR

Michalak Andrzej - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Budownictwa

Nagucka Marzena - język polski

Olewiński Andrzej - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Budownictwa i ZSZ, wychowawca kl. II m

Olewiński Arkadiusz - język angielski

Poznański Wojciech - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Elektrycznym

Raczkowska Joanna - język polski

Rybka Wioletta  - WICEDYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1, język polski

Skwarski Mariusz - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Informatycznym

Stawińska Marta - język polski, wychowawca kl. II TB

Sterbicka Patrycja - pedagog szkolny

Szemplińska Joanna - biologia, nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Organizacji Reklamy

Szulc Alicja - wychowanie fizyczne, wychowawca kl. III m

Szumkowska Magdalena - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Organizacji Reklamy

Świniarski Hubert - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Budownictwa, wychowawca kl. IV TB

Tadrzak Edyta - język angielski, wychowawca kl. II TIb/TEO

Tadrzak Zbigniew - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Informatycznym

Tupacz Anna - język niemiecki, wychowawca kl. III TI

Wachowicz Anna - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Informatycznym, wychowawca kl. I TIa

Wąsowski Adam - chemia, nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

Wiącek Ewa - historia, historia i społeczeństwo, WOS

Wojtala Dariusz - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Informatycznym

Zadrożna Joanna - edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie do życia w rodzinie, nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Organizacji Reklamy, wychowawca kl. I TIb

Zielińska Alina - język angielski, wychowawca kl. III TE

Ziębicka Marta - nauczyciel bibliotekarz, język polski, język angielski, wychowawca kl. I TE

Zmysłowska Wioletta - logopeda

Żerańska Katarzyna - język angielski

Żmijewska Ewa - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

Żmijewska Kamila - matematyka, wychowawca kl. II TIa