Szlachetna Paczka 2014

Szlachetna paczka 2014W dniach 24 listopada – 11 grudnia br. na terenie naszej szkoły odbyła się akcja „Szlachetna Paczka 2014”. W ramach tej akcji przeprowadzona została zbiórka pieniędzy wśród nauczycieli i pracowników szkoły (zebrano 825zł), oraz wśród uczniów (do puszki zebrano 170,42zł).

Ponadto cztery klasy dokonały indywidualnych wpłat. I tak: najwięcej wpłaciła klasa I TB – 115zł, następnie III TI – 80zł, II TI – 60zł i III TB – 50zł. Tym klasom należą się szczególnie gorące słowa podziękowania za aktywne włączenie się w akcję i pomoc potrzebującym. Szczególne podziękowania kierujemy również do klas organizacji reklamy, które to własnoręcznie wykonały kartki świąteczne. Były one sprzedawane podczas kiermaszu w bibliotece szkolnej. Dochód ze sprzedaży tych kartek – 188,09zł został przeznaczony w całości na szlachetną paczkę. W sumie ze wszystkich przeprowadzonych zbiórek pieniędzy i kiermaszu kartek zebrano 1.488,51zł. Zakupione zostały niezbędne rzeczy, takie jak: żywność, środki czystości, kosmetyki, artykuły szkolne, odzież, obuwie, zabawki dla dzieci, wyprawka dla noworodka. W sumie wydano 1849,79zł. Ponieważ zebrana suma pieniędzy była niewystarczająca na zakup powyższych artykułów, kwotę 361,28 zł dołożono z wpłat nauczycieli na cele specjalne. Wszystkie te rzeczy zostały przekazane dla wybranej przez nas, rodziny z Ciechanowa. Z CAŁEGO SERCA GORĄCO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY WSPARLI AKCJĘ „SZALCHETNA PACZKA”. Koordynatorami akcji na terenie Zespołu Szkół Nr1 w Mławie byli: ALICJA STANDO, JOANNA ZADROŻNA I MARLENA KRYSTKIEWICZ.