Konkurs Lingwistyczno-Geograficzny dla gimnazjalistów

Dnia 27 marca 2015 r. zapraszamy uczniów do udziału w III Międzyszkolnym Konkursie Lingwistyczno-Geograficznym dla gimnazjalistów.

Założenia ogólne:

• • Zapraszamy 3-osobowe drużyny uczniów wraz z opiekunem (nauczyciel reprezentujący szkołę).
  • • Konkurs będzie miał formę turnieju i obejmuje pytania z geografii, języka angielskiego i języka niemieckiego / języka rosyjskiego.
  • • Konkurs odbędzie się 27 marca 2014 r. o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Nr 1
  • • w Mławie (sala poświęcona patronowi szkoły – Jerzemu Ciesielskiemu).
  • • Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 16 marca 2015 r.
  • • W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 236543207).

kliknij aby zobaczyć - Regulamin konkursu

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie i życzymy sukcesów! Koordynatorzy konkursu: mgr Anna Tupacz (nauczyciel języka niemieckiego) i mgr Andrzej Goszczycki (nauczyciel geografii).