
2 grudnia w szkole gościliśmy przedstawicieli grupy "Mława - miasto zabytkowe". Spotkali się oni z panią dyrektor Urszulą Makowską, której wręczyli przygotowany album. Młodzież będzie mogła korzystać z albumu "Mławski wrzesień 1939 w niemieckim obiektywie".


Dziś, 30 listopada 2022 roku, w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie dobiega końca realizacja pierwszego akredytowanego projektu w ramach programu ERASMUS+.
W ramach podsumowania dotychczasowych mobilności w ramach programu Erasmus+, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie ogłosił konkurs na KOLAŻ ZDJĘĆ Z WYJAZDU DO GRECJI.Czytaj więcej: WYNIKI KONKURSU "KOLAŻ ZDJĘĆ Z WYJAZDU DO GRECJI"
Drodzy Uczniowie, Drodzy Wychowawcy!
21 listopada 46 uczniów naszej szkoły w ramach projektu Poznaj Polskę wyjechało na wycieczkę do Warszawy. Odwiedzili oni Muzeum Powstania Warszawskiego, Park Powstańców z pomnikiem Zabici Niepodlegli, pod którym spoczywają prochy około 50. tysięcy cywilnych mieszkańców Stolicy i żołnierzy AK, którzy zginęli lub zostali zamordowani przez Niemców w czasie Powstania Warszawskiego. Ostatnim punktem programu było CH Arkadia. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z wyjazdu.
20 listopada br. drużyna chłopców pod opieką Pani Agnieszki Korytowskiej wzięła udział w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie. Zawodnicy w bardzo wyrównanej grze prowadzonej na wysokim poziomie wywalczyli III miejsce tuż za LO Żyrardów i ZSLiT Warszawa. Zespół Szkół Nr 1 reprezentowali: Kaszuba Grzegorz, Cichocki Oskar i Lipski Patryk. Gratulujemy!.


