Witam dziś programistów
Nasza Szkoła z inicjatywy Kuratorium Oświaty w Warszawie przyłącza się do udziału w inicjatywie "Paczka na Kresy - Boże Narodzenie 2022 w jedności Rzeczpospolitej".
Proponowana akcja polega na zbiórce darów i funduszy przeznaczonych na świąteczne paczki dla rodaków, którzy w sercu nadal noszą miłość do Rzeczpospolitej, ale także dla tych, którym chcemy o tej miłości przypomnieć. Łączy się ona z możliwością wyjazdu, w tym
roku, młodzieży pod opieką Państwa, na Litwę i Łotwę, gdzie nadal żyją Polacy silnie związani z Rzeczpospolitą.
Akcja polega na zbiórce produktów spożywczych z długim terminem ważności, słodyczy, chemii domowej, kremów, leków, środków opatrunkowych i wielu innych. Wszystkie te artykuły pakowane są do paczek dla rodzin z Wileńszczyzny i Grodzieńszczyzny, a dodatkiem do nich są kartki świąteczne z życzeniami napisanymi przez wolontariuszy.
Przyniesione produkty można złożyć w sali nr 10 do 30.11.2022 r.. Prosimy o ofiarność!


W dniu 14 listopada br. obchodziliśmy Światowy Dzień Cukrzycy. Z tej okazji w naszej szkole wysłuchaliśmy krótkiej, ale wyczerpującej informacji o tej chorobie, jej typach, objawach i sposobach leczenia. Odbył się także konkurs na plakat multimedialny związany z tą tematyką.





