Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam wszelkiej pomyślności, dobra oraz tego, by pozostała w Was na zawsz młodzieńcza radość i optymizm. Życzymy wspaniałego dnia. 

Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował piękną dekorację na dolnym korytarzu.

Dzień Dziecka w klasie I TR.

30 maja 2022r.  odbył się kurs 3D STUDIO MAX dla 29. uczniów Technikum Reklamy. Kurs został zorganizowany w ramach projektu "Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego". Poszerza on wiedzę na temat wykorzystania i zastosowania sprzętu 3D.

25 i 26 maja 2022r. 44. uczniów z klas Technikum Budownictwa uczestniczyło w kursie "Badania Termowizyjne w Inżynierii. W trakcie kursu młodzież poznała m. in. zastosowanie w budownictwie kamery termowizyjnej oraz miała okazję takiego sprzętu podczas szkolenia używać. Kurs został zorganizowany w ramach projektu "Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego".

W dniu 6 czerwca 2022r., w godz. 17.00 - 18.00 odbędzie się Dzień Otwarty dla Rodziców wszystkich uczniów z Technikum Nr 1 i Branżowej Szkoły I Stopnia Nr 1 w Mławie. Zapraszamy do odwiedzenia szkoły i spotkań z nauczycielami.

W dniu 20 maja 2022r. na Stadionie Miejskim w Mławie odbyły się Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu. W zawodach wzięli udział uczniowie naszej szkoły, gdzie osiągnęli następujące sukcesy:
Wiktoria Wiśniewska - III miejsce w skoku w dal. Sztafeta (Oliwia Miączyńska, Kinga Kolwicz, Urszula Więckowska, Dominika Dudalska) zajęła III miejsce. W pchnięciu kulą: Oliwia Badiura - V miejsce, Jolanta Lubańska - VI miejsce. W biegu na 800m Dominika Dudalska - IV miejsce. Konrad Kuciński - II miejsce na 100m. Olaf Dworecki - III miejsce na 100m. W biegu na 1500m: Filip Rogalski - I miejsce, Krystian Motkowski - IV miejsce. Sztafeta 4x100 (Olaf Dworecki, Jakub Grzywacz, Konrad Kuciński, Filip Rogalski) zajęła I miejsce.

Gratulujemy zawodnikom i ich opiekunce Pani Alicji Szulc.