Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

10 czerwca 2022r. w naszej szkole odbyły się zajęcia warsztatowe "Niewidzialne rany" z Panią Elżbietą  Mudrak, terapeutką z "Nowych Horyzontów" z Krakowa. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klas I TR, II TE, III TR, III TBp, III TR. W czasie warsztatów poruszono tematy uzależnień oraz depresji wśród młodzieży. Zajęcia zostały sfinansowane przez Urząd Miasta w Mławie.