Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

15 czerwca 2022 roku w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie odbyła się druga część Szkolnego Forum Zdrowia, a zarazem czwarty etap akcji profilaktyczno - czytelniczej "Dbam o zdrowie, bo czytam". Uczniowie klas II TR/TP, III TRp, I TB i III TBp spotkali się z dietetykiem, Panią Justyną Koronowską. W ramach spotkania "Karmię umysł - bo czytam, dbam o zdrowie - bo prawidłowo się odżywiam" organizowanego w ramach zadania publicznego "Warto być aktywnym - nagradzamy za aktywność uczniowie przypomnieli sobie budowę układu trawiennego człowieka, zapoznali się z zasadami zdrowego odżywiania oraz mieli niepowtarzalną okazję zrobić pomiar tkanki tłuszczowej, mięśniowej, nawodnienia organizmu, a także skonsultować wyniki z profesjonalistą. Dziękujemy za spotkanie. 
Organizatorami akcji były Panie: Marlena Krystkiewicz, Joanna Szemplińska, Marzena Nagucka i Marta Ziębicka.