Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

24 czerwca 2022r. o godz. 8.30 /piątek/ nastąpi uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

W pierwszej części uroczystości społeczność szkolna spotyka się w hali sportowej, gdzie odbędzie się akademia oraz wręczenie nagród uczniom osiągającym wysokie wyniki w nauce i zachowaniu oraz angażującym się w życie szkoły.

W drugiej części uroczystości uczniowie spotkają się z wychowawcami, by odebrać wynik całorocznej pracy - świadectwa promocji do klasy wyższej.

Podczas uroczystości obowiązuje strój galowy!

Serdecznie zapraszamy!