Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

24 czerwca 2022r. podczas uroczystej akademii nastąpiło  zakończenie roku szkolnego 2021/22. Na uroczystość przybyli goście: Pani Krystyna Zając - Wicestarosta Powiatu Mławskiego, Pani Edyta Wild - Sekretarz w Starostwie Powiatowym w Mławie, Pan Dariusz Sowiński - Przewodniczący Rady Rodziców, Pani Ilona Hincmanowska - Skarbnik Rady Rodziców oraz Rodzice uczniów Zespoły Szkół Nr 1. Pani Dyrektor Urszula Makowska przywitała wszystkich przybyłych uczestników akademii, następnie pogratulowała uczniom wyników, które są owocem ciężkiej całorocznej pracy. Wręczyła wyróżniający się uczniom zasłużone nagrody ufundowane przez Radę rodziców.  Następnie życzyła wszystkim wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

W drugiej części tego szczególnego dnia roku, uczniowie spotkali się z wychowawcami by odebrać świadectwa i pożegnać się przed wakacjami.

My również życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych i wspaniałych wakacji. Nabierzcie sił do pracy w nowym roku. Do zobaczenia!

Wyróżnieni uczniowie i klasy:

Nagroda im. Jerzego Ciesielskiego Patrona Szkoły - Natalia Majorowska z klasy II Technikum Reklamy,

Najlepszy uczeń w klasach po gimnazjum - Paweł Witkowski z klasy III Technikum Informatycznego "b",
Najlepszy uczeń w klasach po szkole podstawowej - Samanta Maćkowska z klasy III Technikum Reklamy,

Klasa z najwyższą frekwencją i najwyższymi wynikami - klasa II Technik Reklamy.