Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

28 września br. uczniowie klasy I Technikum Informatycznego wraz z wychowawczynią panią Agnieszką Rutecką oraz panią Anną Kwiatkowską udali się do kręgielni. Wyjście miało na celu lepsze poznanie się oraz nabrania sił do nauki w nowej szkole. Czas mijał nie tylko na grze, ale także wspólnych rozmowach, tańcach czy popisach atletycznych chłopców. Na koniec, po wyczerpujących zawodach, uczniowie zasiedli do wspólnego posiłku. Ostatecznie klasowymi "Kreglowymi Mistrzami" zostali Filip Morawski i Mateusz Olszewski. Uśmiechy na buziach wszystkich obecnych udowadniają, że jeśli klasa jest zgrana, nie istnieją żadne bariery - również te fizyczne!