Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniach 7-9 września 2022 roku klasy: III TR/TP, IV TR i IV TB wraz z wychowawcami: Panią Marleną Krystkiewicz, Panią Marzeną Nagucką i Panią Marleną Komur wyjechały na trzydniową wycieczkę nad morze. Mieszkają w Ośrodku Wypoczynkowym Roma w Łapinie. W programie wycieczki m.in. paintball, strzelnica, park linowy, zajęcia survivalowe czy gra miejska na Starym Mieście w Gdańsku. Wycieczka została zorganizowana w ramach realizacji projektu "Warto być aktywnym - nagradzamy za pracowitość" dofinansowanego ze środków budżetu Urzędu Marszałkowskiego.