Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

21 września 2022 r. uczniowie klas II TIA i IV TRW wraz z wychowawcami Panią Anną Tupacz, Panią Jolantą Najsznerską oraz opiekunem, Panią Karoliną Krawczyk, udali się do Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie
Uczniowie obejrzeli:
Ekspozycję czasową z dokumentami z czasów II wojny światowej „Twierdza Mława broni się! Historia jednego batalionu”
Wystawę stałą poświęconą dziejom Mławy i Ziemi Zawkrzeńskiej od XVI w. do zakończenia II wojny światowej.
Wystawę przyrodniczą na temat fauny Północnego Mazowsza.
Wyjście miało charakter dydaktyczny.