Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniach 18.09 - 03.10.2022r. młodzież z klas technicznych udała się do Grecji w celu odbycia zagranicznych praktyk przygotowujących do wykonywania w przyszłości wybranego zawodu. Uczniowie uczestniczyli również w wycieczce do Starego Panteleimonu oraz Litochoro - miejscowości turystycznych położonych u stóp Olimpu, odbyli weekendową wycieczkę w ramach programu Erasmus+ do Thessaloniki, drugiego co do wielkości miasta w Grecji, uczestniczyli w Rejsie na Skiathos.